VYSÁVAČ PRE MILOVNÍKOV ZVIERAT

Date:

Chlpy, špinavá podlaha a zápach, to sú najčastejšie problémy, ktoré pri upratovaní riešia majitelia domácich miláčikov. Na packách sa domov nanesie blato, zem je plná chlpov a to nehovoríme o drobných nehodách. Ako si teda vybrať vysávač, aby vám ušetril prácu aj čas a zároveň si s upratovaním dobre poradil?

Podľa spotrebiteľských prieskumov spoločnosti Bissell považuje 79 % majiteľov domácich miláčikov upratovanie zvieracích chlpov za najčastejšiu domácu upratovaciu činnosť, ktorá sa vykonáva niekoľkokrát týždenne. Preto je dôležité, aby mal vysávač dostatočný výkon. U vysávačov so slabým výkonom sa vám môže stať, že sa im nepodarí odstrániť chlpy z koberca, ktoré do neho bývajú doslova zapichané. U vysávačov, ktoré si majú poradiť so zvieracími chlpmi, nezabúdajte pravidelne vymieňať vrecká alebo vysypávať obsah sacej nádoby. Akonáhle sa ich objem začne plniť, sací výkon pomaly klesá. Bezvreckové vysávače je ideálne dôkladne čistiť po každom vysávaní, a to vrátane filtra. Pokiaľ sa nechcete starať o čistenie, na trhu sa dajú už vybrať vysávače so samočistiacou stanicou. Určite sledujte príkon vysávača, ktorý vám prezradí, koľko energie vysávač spotrebuje. Podľa veľkosti vysávanej plochy a povrchu potom vyberajte variant vysávača.

Rýchle upratovanie nehody, alebo 30 minút dôkladného čistenia, to všetko zvládnete s týmto spotrebičom

NAJPRAKTICKEJŠÍ JE TYČIAK

Pre majiteľov domácich maznáčikov je dobrým riešením tyčový vysávač. Hodí sa pre časté vysávanie menších plôch a ťažko dosiahnuteľných miest. Je hneď po ruke av prípade bezdrôtovej varianty pripravený pomôcť s upratovaním kdekoľvek. Nemusíte riešiť tzv. akčný rádius, teda dosah vysávača od zásuvky pri maximálnom využití kábla. Vďaka jednoduchej manipulácii a nutnosti pripájania do zásuvky ho môžu obsluhovať aj deti.

CrossWave X7 Plus Cordless Pet PrevVysáva, vytiera a pomáha vysúšať podlahy naraz, pričom režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon upratovania na mokro

NOVINKA NA TRHU

Robotic vacuum cleaner runs on laminate floor Closeup. modern smart cleaning technology housekeeping.

Novinkou na trhu je revolučný tyčový vysávač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro s výkonným digitálnym motorom, ktorý vám zaistí až 30 minút bezdrôtovej slobody upratovania. Vysáva, vytiera a pomáha vysušovať podlahy naraz, pričom režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon upratovania na mokro. Čo oceníte najmä v prípade neporiadku po domácich maznáčikoch a čistení každodenných zaschnutých škvŕn – či už na dlaždiciach, drevených podlahách, lamináte alebo PVC. Na rozdiel od upratovania s mopom a vedrom udržuje technológia dvoch nádrží Bissell čistú a špinavú vodu oddelene. To znamená, že s bezdrôtovým vysávačom CrossWave X7 Plus Pet Pro čistíte podlahy vždy čerstvou vodou. Akonáhle je práca hotová, automatická samočistiaca stanica vyčistí kefový valec a prepláchne vnútro stroja tak, aby ste medzi domácimi prácami nemuseli vykonávať ešte ručné čistenie prístroja. Akumulátorový vysávač CrossWave X7 Plus Pet Pro obsahuje aj čistiaci roztok Natural Multi-Surface Pet, ktorý eliminuje zápach po domácich maznáčikoch na tvrdých podlahách. S týmto kúskom bude upratovanie hračka a váš domov vždy dokonale čistý a bez zápachu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Fotovoltika

Fotovoltaika v súčasnej dobe zažíva boom. Kedy sa vám...

Nedarí sa vám nájsť prácu? Možno robíte niekde chybu.

Hľadáte už dlhší čas prácu ale stále sa vám...

Hľadáte kvalitné hudobné nástroje alebo vybavenie pre dokonalý zvuk?

Možno máte doma dieťa, ktoré bolo obdarené hudobným sluchom,...

Porovnanie parametrov Hide Me VPN Free a PureVPN: Kto má lepšie hodnotenie

Ktorá VPN ponúka viac, Hide Me Free VPN, alebo...