PRIDAŤ, PROSÍM!

Date:

Niekedy totiž samotná skrinka pod umývadlo nestačí…

A v takom prípade prichádzajú na rad tie doplnkové, ktoré je možné hravo prispôsobiť štýlu i veľkosti kúpeľne, a to vďaka širokej ponuke dekorov, nízkemu či vysokému prevedeniu, alebo variantu so zásuvkami či dvierkami.

A ak sa nemôžete rozhodnúť, potom sú tu aj také, ktoré majú oboje! „Okrem bonusového úložného priestoru sú závesné doplnkové skrine praktické aj tým, že uľahčujú upratovanie kúpeľňovej podlahy bez zbytočného premiestňovania nábytku. Popri vysokých samostatných skriniach dobre poslúžia aj priestranné skrine nad práčku, kam sa vďaka možnosti nastavenia políc zmestia okrem hygienických potrieb či kúpeľňového textilu napríklad aj väčšie nádoby s pracím práškom. Pre tých, ktorí bojujú o každý centimeter priestoru, potom môžu byť riešením vysoké skrine so zníženou hĺbkou,“ popisuje Ing. Petr Blažek, riaditeľ spoločnosti Dřevojas, tradičného českého výrobcu kúpeľňového nábytku, ktorý ďalej nadväzuje: „Súčasťou doplnkových skríň s výklopnými dvierkami je tiež kôš na bielizeň, ktorý je pripevnený na zadnú stranu čela dvierok.

Interior of a industrial style bathroom with bathtub.

V prípade vybraných skríň s klasickými dvierkami je potom možné si kôš podľa potreby doobjednať.“ Rušivý element v podobe hordy bielizne určenej na vypranie tak ľahko schováte a ponecháte kúpeľni čisté línie a dostatočný priestor!

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Fotovoltika

Fotovoltaika v súčasnej dobe zažíva boom. Kedy sa vám...

Nedarí sa vám nájsť prácu? Možno robíte niekde chybu.

Hľadáte už dlhší čas prácu ale stále sa vám...

Hľadáte kvalitné hudobné nástroje alebo vybavenie pre dokonalý zvuk?

Možno máte doma dieťa, ktoré bolo obdarené hudobným sluchom,...

Porovnanie parametrov Hide Me VPN Free a PureVPN: Kto má lepšie hodnotenie

Ktorá VPN ponúka viac, Hide Me Free VPN, alebo...