Porovnanie parametrov Hide Me VPN Free a PureVPN: Kto má lepšie hodnotenie

Date:

Ktorá VPN ponúka viac, Hide Me Free VPN, alebo si predplatiť PureVPN? U oboch VPN sme porovnali parametre, rozdali body a dopadlo to 6,2/10 – 8/10.

Nameraná rýchlosť Hide.Me Free VPN verzus PureVPN, Ktorá je vyššia?

Dôležitý parameter VPN je rýchlosť, čo možno povedať aj o Hide.Me Free VPN a PureVPN.

Prvá menovaná v našom teste dosiahla rýchlosť 110 Mb/s, priemerný výsledok druhej VPN bol 123 Mb/s. Hide Me Free VPN bola o 13 Mb/s pomalší oproti Pure VPN.

Možnú rýchlosť nahrávania udáva upload, ktorý u HideMe Free VPN sme namerali 120 Mb/s. PureVPN sme priemerne namerali 51 Mb/s, čiže ich o 69 Mb/s pomalší.

Posledným rýchlostným parametrom bola odozva, pri prvej VPN sme namerali 24 ms. Druhé PureVPN sa nameralo 12 ms. Nižšia rýchlosť odozvy je výhodnejšia, takže HideMe Free VPN v porovnaní je o 12 ms lepšie.

Skóre po prvej disciplíne Hide Me VPN Free : Pure VPN zatiaľ je 8/10 : 8/10.

Zadarí sa Hide.Me Free VPN odblokovať Netflix?

Vysoká rýchlosť je pre odblokovanie zahraničného Netflixu dôležitá, Hide.Me VPN Free to nemá. VPN zvyčajne stačí zapnúť a vybrať krajinu, PureVPN zahraničné Netflix odblokovať vie.

VPN je možné použiť aj pre odblokovanie videí bežne na YouTube blokovaných, pričom, PureVPN túto schopnosť zvláda. Porovnávaná VPNka funkciu obídenia ochrany YouTube videí obsahuje.

Medzi ďalšie dôležité funkcie VPN patrí ochrana pred únikom DNS, multi-hop pripojenia a blokovanie malware. Pre príklad Hide Me Free VPN má DNS ochranu a PureVPN treba ponúka funkciu whitelist.

V disciplíne „funkcie“ je tak skóre 3/10 x 7/10.

Ako si stojí HideMe Free VPN v šírke ponúkaných krajín a serverov?

Nízka ponuka VPN serverov môže spôsobiť nízku rýchlosť, Hide Me VPN Free má 5 serverov. V katalógu PureVPN sme našli celkom 6500 serverov. Prvý z porovnávaných VPN tak ponúka o 6495 menej .

VPN odporúčame vyberať aj podľa počtu krajín, ktorý u PureVPN počas písania článku bol 42. Druhá VPN má 4, čiže o 38 menej. V tejto disciplíne tak prehráva.

Sledujte tiež počet súčasne pripojiteľných zariadení, ktorých Hide.Me Free VPN pripojí 1. PureVPN v jeden moment pripojí 10 zariadenia. Úplný prehľad vlastností nájdete v článku najlepšie VPN.

Aké platformy zvláda Hide Me Free VPN a ktoré zvláda Pure VPN?

Pri výbere VPN je potrebné skontrolovať podporované zariadenia, Hide.Me VPN Free podporuje zariadenia so systémom Android a pripojí telefóny s iOS, druhá VPN služba PureVPN operačný systém iOS pokrýva, systém Android dokáže zabezpečiť.

Prevádzka VPN sa riadi zákonmi krajiny, kde má spoločnosť sídlo, čo platí aj o zdieľaní informácií o prevádzke so štátnymi orgánmi. Hide Me Free VPN bola založená v Malajzii. Firma prevádzkujúca druhú službu je registrovaná na Britských Panenských ostrovoch.

Rozhranie HideMe Free VPN nie je k dispozícii v slovenskom jazyku, Pure VPN slovensky nie je.

V súboji platforiem dosiahla Hide.Me VPN Free výsledku 2/10 a Pure VPN získava známku 10/10.

Porovnanie ceny Hide.Me VPN Free – PureVPN

PureVPN možno mať za 2 € mesačne, objednať druhú z VPN si môžete za darmo. Hodnotenie VPN za pomer ceny a funkcií je 10/10 pre prvú z porovnávaných služieb a 7/10 pre druhú porovnávanú VPN.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Fotovoltika

Fotovoltaika v súčasnej dobe zažíva boom. Kedy sa vám...

Nedarí sa vám nájsť prácu? Možno robíte niekde chybu.

Hľadáte už dlhší čas prácu ale stále sa vám...

Hľadáte kvalitné hudobné nástroje alebo vybavenie pre dokonalý zvuk?

Možno máte doma dieťa, ktoré bolo obdarené hudobným sluchom,...

Zrnková káva arabica – spoznajte lahodné tóny kávy

Pokiaľ si chcete pripraviť skvelú kávu, potom sa rozhodne...