Svadobné líčenie krok za krokom

Date:

Ak práve teraz riešiš svadobné prípravy, potom okrem dokonalých šiat, hostiny a kytíc určite hlavne túžiš po tom, aby si bola tou najkrajšou nevestou. Ak sa ti nechce zveriť do rúk odborníkov a chceš sa nalíčiť na svoj veľký deň sama, máme pre teba skvelý návod, ako na to.

Slovenská speváčka Kristína Peláková, ktorá je známa v našej republike ako Kristina nielen vďaka svojej piesni Horehronie alebo Si pre mňa best, si svoje súkromie starostlivo chráni, aj preto oficiálne fotografie zo svojho svadobného dňa médiám neposkytla. Súhlasila však so špeciálnym projektom, počas ktorého sa v úlohe nevesty postavila pred objektív Richarda Nowaka. Bola nádherná a my veríme, že jej jemný, romantický look bude pre mnohých nevesty inšpiráciou na ich deň D. Lebo aj pri svadobnom líčení platí, že krása je v jednoduchosti. Tu máš líčenie podľa Kristiny pekne krok za krokom.

ZÁKLADOM JE KVALITNÁ PODKLADOVÁ BÁZA A ODOLNÝ MAKE-UP
Svadobné prípravy trvajú celé týždne a bývajú náročné až do poslednej chvíle. Nie je sa preto čo čudovať, pokiaľ pleť v deň D nepôsobí dokonale a sú na nej viditeľné známky únavy. Neprepadaj panike a siahni po podkladovej báze, ktorá pokožku osvieži a vyhladí. V kombinácii s dlhotrvajúcim make-upom tak budeš mať istotu, že líčenie vydrží a nebudeš ho musieť neustále kontrolovať v zrkadle. Potrebuješ prekryť aj nejaké to tetovanie? Vezmi si na pomoc vysokokrycí Make-up Cover.

Tip: Zabudni na mýtus, že kvôli foteniu by mal byť make-up nanesený v poriadne hrubej vrstve, väčšina svadobných fotografií sa už robí v prirodzenom svetle. Jediné, na čo si treba dať pozor, je, aby T-zóna zostala matná. Na tento účel ti postačí kvalitný transparentný púder.

KOREKTOR ZAKRYJE NEDOKONALOSTI
Svieži dojem a prirodzené kontúry docieliš jednoduchým trikom – použitím rozjasňujúceho korektora. Vol tekutý, ktorý je ľahký a na pleti pôsobí veľmi prirodzene. Mal by byť o odtieň až dva svetlejšie ako je farba make-upu. Použi ho v oblasti očí, pod obočím, na hrane nosa a uprostred brady a čela. Pokiaľ chceš, aby celé líčenie pôsobilo sviežo a prirodzene, namiesto bronzeru použi farbu na líčka. Kompaktná vymeň za guličkovú verziu, ktorá je jemnejšia a obsahuje aj trblietavé čiastočky.

S LÍČENÍM OČÍ OPATRNE
Výrazné dymové líčenie si odlož na iné príležitosti, pri svadobnom platí pravidlo, že menej je viac. Na zvýraznenie očí postačí kombinácia svetlého a tmavšieho očného tieňa. Vonkajší kútik zvýrazni hnedú, krúživými pohybmi ju rozmaž do stratena smerom von. Vnútorný kútik rozjasni svetlou farbou – vol tiene s odleskami, napríklad telový so zlatistým nádychom. Na záver už len pár ťahov vodeodolnej riasenky a líčenia očí je hotové. Teda takmer. Zabudnúť by si nemala ani na úpravu obočia, ktoré doslova rámuje tvoj pohľad. Aj tu platí, že „in“ je prirodzenosť. Aktuálnym trendom sú aj riasenky, ktoré chĺpky dofarbia a zvýraznia, ale zároveň ich zafixujú na svojom mieste. Daj prednosť vodeodolným.

A beautiful young woman with long hair doing makeup for a wedding or photo shoot. the work of a make-up artist. the morning of the bride. decorative cosmetics.

PERY PRIPRAVENÉ NA ZÁPLAVU POLIBKOV
Jemné a prirodzené líčenie očí ti umožní doslova vyhrať sa s farbou rúžu, nakoniec, tvoje pery a úsmev budú po celý čas stredobodom pozornosti. Pokiaľ budeš mať v účese kvety, drž sa ich odtieňa. V prípade, že nevieš, ako nájsť vhodnú farbu rúžu, namiešaj si vlastnú. Odtieň, ktorý je príliš tmavý ešte pred zaschnutím na perách zosvetlíš nude farbou a naopak. Pokiaľ zvolíš dlhotrvajúci rúž, neprehlúpiš – odolá jedlu, nápojom aj bozkom.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Fotovoltika

Fotovoltaika v súčasnej dobe zažíva boom. Kedy sa vám...

Nedarí sa vám nájsť prácu? Možno robíte niekde chybu.

Hľadáte už dlhší čas prácu ale stále sa vám...

Hľadáte kvalitné hudobné nástroje alebo vybavenie pre dokonalý zvuk?

Možno máte doma dieťa, ktoré bolo obdarené hudobným sluchom,...

Porovnanie parametrov Hide Me VPN Free a PureVPN: Kto má lepšie hodnotenie

Ktorá VPN ponúka viac, Hide Me Free VPN, alebo...