Zo šedej myšky neodolateľnú femme fatale v piatich krokoch

Date:

Ktorá žena by nechcela byť tou osudovou, kvôli ktorej sa muži predháňa a tajne o nej sníva. Skrátka je nám jasné, že ani ty nechceš mať prízvisko „dievča od vedľa“, ale túžiš byť femme fatale. V skryte duše závidíš svojej kamoške, ktorej stačí pohodiť bujnou hrivou, vziať si sexy šaty a muži po nej šalejú. Chceš, aby šialeli po tebe? Máme návod a nie je to tak zložité.

Snáď každá femme fatale je opradená tajomstvom. Skrátka má niečo, o čom nikto nevie, a čo hneď pri prvom pohári nevykecá. Aj keď si úprimná a možno trochu užvanená, niekedy sa oplatí hovoriť menej. Skrátka nechaj muža, nech sa trochu trápi tým, aká v skutočnosti si. Pokiaľ hneď na prvom rande vyklopíš, že si v detstve mala zúrivé záchvaty hnevu, v šestnástich prišla o panenstvo ak tomu vybrebentíš všetky svoje sny a plány, z tajomstva nezostane nič. Nemusíš nutne mlčať, ale skús treba zabrúsiť do všeobecných tém, bav sa o filmoch, knihách, svetovom dianí. O svojich túžbách, starostiach alebo obavách chvíľu pomlč. Len nech premýšľa, kto si vlastne zač.

FEMME FATALE MUSÍ BYŤ DÁMA KAŽDÝM COULOM
Nehovoríme, že by si do lesa mala nosiť lodičky, ale len sa zamysli nad tým, či tak trochu nekašleš na módu. Si žena a tak sa tiež obliekaj a aspoň raz za čas nechaj doma otrhané džínsy a obleč sa do krásnych šiat, pridaj vkusný šperk a vkĺzni do lodičiek. Uvidíš, ako sa zrazu aj ty sama budeš cítiť očarujúca. Príslovie, že šaty robia človeka, je jednoducho večné a pravdivé.
FEMME FATALE MÁ SEBAVEDOMIE A SILU
Femme fatale je silná žena. Nejde iba o krásu, ale aj to, že si dokáže poradiť v každej situácii. Je dobré byť sebavedomá, ale musíš pracovať na tom, aby si si toto prízvisko zaslúžila. Nepleť si ho s namyslenosťou, ale ukáž, ​​že máš v sebe silu a že veľa vecí dokážeš sama. Ufňukaná ženská, ktorú rozhádže každá prkotina, ťažko bude femme fatale.

FEMME FATALE MUSÍ BYŤ NEVYPOČÍTATELNÉ
Muža láka femme fatale nielen kvôli kráse, inteligencii, ale aj kvôli pocitu nebezpečenstva. Chcú skrátka snívať, alebo rovno prežiť románik s kvapkou toho vzrušenia. Neboj sa teda meniť plány a robiť nevypočítateľné rozhodnutia. Pozvala si ho k sebe domov, on kúpil víno, ty si si obliekla sexy šaty a je teda jasné, že spolu skončíte v posteli? Nemusíte. Rozhodni sa pokojne na poslednú chvíľu, že s týmito vecami chceš ešte chvíľu počkať. Alebo pri výbere z jedálneho lístka v luxusnej reštaurácii navrhni, že sa chceš radšej prejsť okolo rieky a niekde v stánku si kúpiť párok v rožku. Skrátka prekvapuj ho novými nápadmi.

Cute sexy young woman with blond curly hair with a beautiful lush breasts in a black vintage lace sconce in a trendy shirt in leather pants posing near a white wall. Luxurious slim girl relaxes.

FEMME FATALE SA INSPIRUJE INÝMI ŽENAMI
Ak chceš byť neodolateľná a krásna žena, a nevieš, ako na to, neboj sa inšpirovať inými. Pokojne okukni štýl tvojej kamošky alebo rovno tých najpovolanejších. Kto iný by ťa mal naučiť eleganciu ako krehká herečka Audrey Hepburn. Táto diva je priamo symbolom ženskosti a jej krása nedala spať mnohým mužom.
Ak chceš byť rovnako okúzľujúca ako ona, nezabudni mať vždy upravené vlasy, decentný make-up a elegantné šaty. Alebo okopíruj od božskej Marylin Monroe červené pery, krátke sexi šaty a vyzývavý pohľad. A čo tak byť hriešne krásna ako Sharon Stone, ktorá sa nebála nahoty a vyhlasovala, že sa jednoducho má rada a je sebavedomá a to jej stačí na to, aby bola sexy?

A ako to máš ty? Túžiš po obdive mužských pohľadov alebo radšej stojíš pevne nohami na zemi a hovoríš si, že byť femme fatale prináša iba problémy? Napíš nám do diskusie svoj názor.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Fotovoltika

Fotovoltaika v súčasnej dobe zažíva boom. Kedy sa vám...

Nedarí sa vám nájsť prácu? Možno robíte niekde chybu.

Hľadáte už dlhší čas prácu ale stále sa vám...

Hľadáte kvalitné hudobné nástroje alebo vybavenie pre dokonalý zvuk?

Možno máte doma dieťa, ktoré bolo obdarené hudobným sluchom,...

Porovnanie parametrov Hide Me VPN Free a PureVPN: Kto má lepšie hodnotenie

Ktorá VPN ponúka viac, Hide Me Free VPN, alebo...